Ortaokul 5-6-7 ve LGS Hazırlık

 Türkiye de yapılan sınavların hiçbiri sadece bilgi ölçmeye yönelik değildir. Zaman yönetimi, stres altındayken dikkat ve konsantrasyonun nasıl kullanacağını da ölçer.

     Her yıl Lgs  sınavına yaklaşık 1,2 milyon  öğrenci girerken 2020 yılında bu sayının yaklaşık 1.8 milyon olacaği duyuruldu. Sınav sisteminin değişmesiyle beraber soru tarzlarıda değişti, Yeni nesil adı verilen soru tarzları görsel, uzun ve okuduğunu anlamaya, mantık muhakemede bulunup çözmeye yönelik,matematik sorularının bile parağraf soruları gibi sorulduğu bu sınavda süreyi yetiştirmek oldukça zordur. İşte bu noktada hızlı okuma eğitimi alan öğrenciler  hızlarını artırarak soruları daha hızlı bir şekilde okuyup, anlayıp, çözerek süre problemlerini,sınavı yetiştirme sıkıntılarını %90 oranında halletmiş olurlar, 

            Hızlı okuma eğitiminin amacı, 4 kat daha hızlı olmanızı ve 4 kat daha iyi öğrenmenizi sağlamaktır. Böyle bir eğitime zaman kaybı olarak görüp, ders çalışmayı tercih edebilirsiniz. Ancak unutmayınız ki, sınavlarda karşınıza çıkacak olan sorular ortalama 110 - 120 ve hatta kimi zaman daha fazla sayıda kelimeden oluşabilmektedir. 

            LGS öğrencileri 40 soruluk sayısal bölümü 80 dk sürede çözmeleri istenmektedir.Yani bir soru 2 dakika,50 soruluk sözel alan için ise 75 dk süre verilmektedir. Yani bir soru 1.5 dk. Ancak yeni nesil sorulardan oluşan Lgs sınavı için bu süreler yetersiz kalmakta çoğu öğrenci bu süre içerisinde soruları çözememektedir.

            Her dakikanın, hatta her saniyenin yaşamınızın geri kalanını etkilediği bu sınavda, soruları anlayarak hızlı okuyup zaman problemini aşmak istemez misiniz?

            Hızlı Okuma Eğitimi ile en az 4 kat daha hızlı okuyup, 4 kat daha iyi anlayabiliriz. Ders notlarınızı okurken, okuma anlama sürenizi 3'te 1 oranında azaltabilirsiniz.

Fiyat :

250₺ Yerine 249₺

Başvuru Formu

Ödeme Tipi